دانلود کتاب فایروال چیست و چگونه کار می کند :: کتابخانه تخصصی رشته کامپیوتر

دانلود کتاب فایروال چیست و چگونه کار می کند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

    یکی از تکنولوژی هایی که امروزه در شبکه های کامپیوتری به وفور از آن می شنویم فایروال یا دیواره آتشاست. این تکنولوژی هم به صورت سخت افزاری و هم به صورت نرم افزاری قابل پیاده سازی می باشد.

  وظیفه فایروال جلوگیری از دسترسی به پورت های خاصی با توجه به سیاست های شبکه می باشد. این پورت ها می توانند به طور کامل بسته شوند یا برای برخی نرم افزار ها یا آی پی های خاص مسدود شوند. همچنین می توان با استفاده از فایروال های سخت افزاری که در لبه شبکه قرار می گیرند از دسترسی های خارجی به شبکه ی داخلی جلوگیری کرد که در صورت تنظیم صحیح و پیکربندی مناسب می توان امنیت شبکه را تا حد زیادی افزایش داد.

  همچنین پیکربندی نامناسب یک دیواره آتش ممکن است عملکرد شبکه یا یک کامپیوتر خاص را با مشکل مواجه کند. در این کتاب که توسط خانم هدی حسینی نوشته شده است با انواع تنظیمات و فیلترینگ در فایروال ها آشنا خواهید شد که موجب ارتقای امنیت به شکل چشمگیری می شوند.

  تعداد صفحات کتاب : ۵۰ صفحه

  اندازه فایل : ۷۱۵KB

  لینک دانلود مستقیم

  رمز فایل : www.azad-dl.com

  نویسنده : َA&N بازدید : 1352 تاريخ : يکشنبه 5 آبان 1392 ساعت: 14:09
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123